Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

Το πανόραμα του κυπέλλου ανδρών της ΕΚΑΣΘ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Α΄ ΦΑΣΗ   

 

Α1    ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  

Α2    ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΩΝ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ    

Α3    ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ 

Α4    ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ-ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     

Α5    ΔΑΣΩ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 63-71

Α6    ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  61-51

Α7    ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ.  20-0

Α8    ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ    

Α9    Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 50-55

Α10  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.-ΒΕΡΓΙΝΑ    

Α11  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ    69-71

Α12  ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.   34-51

Α13  ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  61-66  

Α14  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ-ΕΟΝΘ 67-43

Α15  ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ   0-20

Α16  ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ    

Α17  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ 

Α18  ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ. 56-66

Α19  ΕΑΑΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ  0-20

Α20  ΑΜΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ  62-54 (52-52)    

Α21  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ    67-76

Α22  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ

Α23  ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣ 97-38

Α24  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ   34-55

Α25  ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.   

Α26  ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ    

Α27  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ-ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  20-0

Α28  ΠΥΡΡΟΣ ΑΕΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛ

Α29  ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ   20-0

Α30  ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ  

Α31  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ-ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ  60-53

Α32  ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.

Α33  ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.

Α34  ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ  59-53 

Α35  ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ  51-66

Α36  ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ  60-43

Α37  ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ.    74-54

Α38  ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ-ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ 0-20

Α39  ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ   

Α40  ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 20-0

Α41  ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ  20-0

Α42  ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ   

Α43  ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 80-66

Α44  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡOY   53-63

Α45  ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤ.ΠΕΥΚΩΝ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ  

Α46  Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ)  66-60

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Β΄ ΦΑΣΗ   

 

Β1    Α28-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ

Β2    ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡOY   

Β3    ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ-ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ

Β4    Α39-Α30

Β5    Α8-Α25

Β6    Α2-Α45

Β7    Α4-Α32

Β8    ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ   

Β9    ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

Β10  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ 

Β11  ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-Α16

Β12  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ   

Β13  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ-Α22

Β14  Α10- ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Γ΄ ΦΑΣΗ    

 

Γ1  Α42-A26

Γ2  Β3-Α3   

Γ3  ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ

Γ4  ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ- ΑΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚ.   

Γ5  Β14-Β4   

Γ6  Α1-Β13

Γ7  ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ-Β11

Γ8  ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-Β5   

Γ9  Β2-Β6   

Γ10  Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ11  Β7-Β9   

Γ12 ΑΜΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ.–Β12

Γ13  Β10-Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ    

Γ14  Β1-Α17

Γ15  Α33-Β8   

Γ16  ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ  

 

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ  Δ΄ ΦΑΣΗ

 

Δ1    Γ7-Γ4    

Δ2    Γ1-Γ12

Δ3    Γ6-Γ8    

Δ4    Γ15-Γ3    

Δ5    Γ11-Γ2    

Δ6    Γ9-Γ5    

Δ7    Γ13-Γ14

Δ8    Γ16-Γ10

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ  

 

Π1    Δ6-Δ1   

Π2    Δ5-Δ7   

Π3    Δ2-Δ4   

Π4    Δ3-Δ8   

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

Η1    Π3-Π1   

Η2    Π4-Π2   

 

ΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ   

 

Τ1    Η1-Η2

basketplus.gr
Author:

Powered by WPeMatico