Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα σε βόρειο και νότιο όμιλο της FL.

Βόρειος όμιλος
1η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης

2η αγωνιστική
Θεσπρωτός – Καβάλα
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Πιερικός – Θεσπρωτός
Τρίγλια – Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης

4η αγωνιστική
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Καβάλα – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Βέροια
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης

6η αγωνιστική
Βέροια – Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Τρίγλια
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου
Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης

7η αγωνιστική
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
Καβάλα – Βέροια
Τρίγλια – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

8η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
Πιερικός – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

9η αγωνιστική
Βέροια – Τρίγλια
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου – ΑΕΠ Κοζάνης

Νότιος όμιλος
1η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
Ιάλυσος – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Σαντορίνη – Καλαμάτα
Ρόδος – Επισκοπή

2η αγωνιστική
Αιγάλεω – Ιάλυσος
Ρόδος – Νίκη Βόλου
Ασπρόπυργος – Καλαμάτα
Καλλιθέα – Σαντορίνη
Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

3η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος
Σαντορίνη – Αιγάλεω
Ασπρόπυργος – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Επισκοπή

4η αγωνιστική
Αιγάλεω – Ασπρόπυργος
Ρόδος – Καλαμάτα
Ιάλυσος – Σαντορίνη
Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
Επισκοπή – Καλλιθέα

5η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Σαντορίνη
Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος – Ιάλυσος
Καλλιθέα – Ρόδος
Αιγάλεω – Επισκοπή

6η αγωνιστική
Ρόδος – Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα
Σαντορίνη – Ασπρόπυργος
Καλαμάτα – Νίκη Βόλου
Ιάλυσος – Επισκοπή

7η αγωνιστική
Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη
Ιάλυσος – Ρόδος
Ασπρόπυργος – Νίκη Βόλου
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Επισκοπή – Σαντορίνη

8η αγωνιστική
Νίκη Βόλου – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος
Σαντορίνη – Ρόδος
Καλαμάτα – Αιγάλεω
Επισκοπή – Ασπρόπυργος

9η αγωνιστική
Ρόδος – Ασπρόπυργος
Ιάλυσος – Καλαμάτα
Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα – Αιγάλεω
Νίκη Βόλου – Επισκοπή

The post Football League: Το πρόγραμμα των δύο ομίλων appeared first on TheBall.gr.