Το σημερινό προγραμμα των εθνικών κατηγοριών

eok

Αγώνες για την Β΄ και τη Γ΄ Εθνική ανδρών και τις Α1, Α2 γυναικών περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:

 

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Έσπερος Παυλόπουλος-Σπυρόπουλος (Τηγάνης)

Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Τρίτων Θεοδωρόπουλος Ρ.-Αντωνιάδης (Σταύρου)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Μανδραϊκός Μπανασάκης-Χατζημάρκος (Κωστής)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Οίαξ Ναυπλίου Κατραχούρας-Νάστος (Παλάτος)

Ιλίου Β’ 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Καρακάσης-Μακρής (Παπαδόπουλος Κ.)

2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Παπάγου Αποστολίδης-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Στ.)

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Δούκας Μπούκας-Ραχιώτης (Ζερδεβάς)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παπαθανασίου-Ορφανός Εμ. (Ντάβαρης)

2ος Όμιλος

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Γαζέτας (Αστρεινίδης)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Προποντίς Χαλκ. Σιμητόπουλος-Λουλουδιάδης (Παραλικίδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Στρατώνι Καμήτσος-Μαρινάκης (Μπέστιας)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Φαίακας Κέρκυρας Ντούρας-Δημάδης (Μόρφη)

Πευκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πευκων-Μακεδονικός Τσιρτσιμάλης-Τζιοπάνος Γ. (Δροσόπουλος)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Νίκη Βόλου Ταρενίδης Στ.-Μπακάλης (Δραγκίογλου)

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Ανατόλια Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μπρίγκος)

Γ’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Πέρα Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Έσπερος ΑΟΠΑ Μαρίγλη-Αντωνίου Γ. (Λημνιάτης)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Άρης Νίκαιας Παπαδόπουλος Χρ.-Μαρινάκος (Παππάς)

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Ακράτα Ροδίτης-Καραμπιτσάκος (Ηπιώτης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Ιωνικός ΝΦ Μαραγκάκης-Κατσαπρακάκης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Λοκρός Αταλάντης Ρίζος-Λάμπος (Φαλούκας)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ερμής Σχηματαρίου Χριστινάκης-Ασλανίδης (Τεφτίκης)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Κορωπί Μαγκουνής-Μαραμής (Κώτσης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ντάνος-Χουγιάζος

Καλλιθέας Ρόδου 14.00 Καλλιθέα Ρ.-Άρης Θήβας Χρηστίδης Π.-Τζίμης (Ξάνθος)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα Ξέρας-Γεωργούλης (Καλότσης)

Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Κουρσαϊτης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σάμαλης)

ΚΓ Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Καραδήμας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων Τσουμαχίδης-Δόλγυρας (Τσιργούλας)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νικόπολη Πρέβεζας Κοντογιάννης-Γκέκας (Ιωακειμίδης)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Βαφείδης)

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μακάμπη Σιταρίδης-Αναστασιάδης (Κασαπίδης)

Πολυγύρου 16.00 Πολύγυρος-Ασπίς Ξάνθης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Δέκα Βασιλόπουλος-Δέλλας (Σακελλαρίου)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ν. Μουδανιά Λαδάς-Θεοδωρίδης (Γκουρτζελίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος-Αίας Ευόσμου Πράττος-Θρασυβουλίδης (Δέλλας)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Γερακίνης (Σιμητόπουλος)

Α1 Γυναικών

Γλυφάδας 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κοντίλης-Σκανδαλάκης (Άκελ)

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες-Ελευθερία Μοσχάτου Κωνσταντινόπουλος-Σκαλτσής (Μουζάκης Στ.)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Αθηναϊκός Τσαχάκης-Μηλαπίδης (Δούκας)

Καλυβίων 17.30 Καλύβια-Πρωτέας Βούλας Λύρας-Γεράνιος (Ορφανός)

Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καρακώστας-Παζώλης (Φωτιάδης)

Α2 Γυναικών

1ος Όμιλος

Μ.Μερκούρη 13.00 Αρκάδι-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Κρεσταινίτης-Χαϊνά (Γιαννακουδάκης)

Μεγαλόπολης 13.00 Πελασγός-Μελίσσια Μακρόπουλος-Μάρκου (Βακαλόπουλος)

Γλυφάδας 19.00 Τερψιθέα-Αμύντας Σκουλαρίκης-Ιορδανίδης (Τζουβάρας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Μελισσάρης-Κούλης Κ. (Ζώης)

2ος Όμιλος

Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Κομνηνόπουλος-Παπαδοπούλου Κ. (Στουπάκης)

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-ΠΑΣ Γιάννινα Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Λαδόπουλος)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Ν.Ρ. Ισιγώνης-Λάλλα (Γιαβρής)

Επταπυργίου 13.30 Παναθλητικός-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούλης Αναστ.-Μεδογλου (Αχταρίδης)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Αστέρας Ιπποδρομίου Πλατέλα-Τσαρδούλιας (Τοζακίδης)

Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Πυλαία Γιαννούλης Στ. –Αγαγιώτου (Τσοπουρίδης)

basketplus.gr/

Συντάκτης:

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − seven =